Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

До уваги підприємств і підприємців, що здійснюють будівельну діяльність, та інших осіб!

Відкрита передплата на офіційне періодичне видання Державної архітектурно-будівельної інспекції – журнал «Вісник Держархбудінспекції».

З цього видання Ви першими дізнаєтесь про останні зміни в містобудівному законодавстві, ознайомитесь зі змістом відомчих наказів та розпорядчих актів Мінрегіонбуду і Держархбудінспекції та їх розяснень з самих різних питань, що стосуються провадження будівельної діяльності, а також отримаєте багато іншої корисної інформації.

Журнал виходить на українській мові один раз на два місяці.

Оформити передплату можна в будь-якому відділенні поштового звязку та в територіальних представництвах Інспекції державного архітектурно-будівельго контролю у Донецькій області.

Передплатний індекс 99577. Вартість передплати: на рік – 211,56 гривень (+ вартість оформлення передплати 3,90 гривень); на півріччя – 105,78 гривень (+ вартість оформлення передплати 2,55 гривень).

Рекомендуємо Вам оформити передплату на журнал «Вісник Держархбудінспекції»

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку