Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Дозвільні центри створюватимуть при обласних державних адміністраціях

У четвер Верховна Рада України ухвалила розроблений Держкомпідприємництвом законопроект щодо розширення мережі дозвільних центів.

Відтак, в Україні запроваджується створення дозвільних центрів при обласних державних адміністраціях та уповноваженому Радою Міністрів АР Крим центральному органі виконавчої влади АР Крим.

Крім того, видача документів дозвільного характеру регіональними дозвільними органами може здійснюватися через дозвільний центр міської ради, що є обласним центром, за узгодженим рішенням міської ради та обласної державної адміністрації або Ради міністрів Автономної республіки Крим.
Реалізація відповідного закону скоротить витрати часу та коштів, пов’язані із процедурою одержання документів дозвільного характеру, а також знизить рівень корупції.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку