Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про проведення ліцензійної комісії

17.11.2011р. відбулося чергове засідання Ліцензійної комісії інспекції держархбудконтролю у Донецькій області, на якому було розглянуто 49 ліцензійних справ (з них 41 - заяв на видачу нової ліцензії, 8- заяв на зміну переліку робіт до діючої ліцензії).

За результатами засідання з урахуванням зауважень та пропозицій членів комісії було прийнято рішення підтвердити спроможність 46 суб’єктам господарювання, що подали заяви, здійснювати господарську діяльність, пов’язану із створенням архітектури, а 3 заявникам було відмовлено, у зв’язку із їх невідповідністю ліцензійним вимогам.

Також на засіданні було розглянуто результати 4 планових та 1 позапланової перевірок дотримання суб’єктами господарювання ліцензійних умов, згідно чого ліцензійною комісією було прийнято рішення щодо анулювання 2 ліцензій на провадження будівельної діяльності.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку