Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Будівництво житлового будинку для молодих сімей Донецька

Донецьке регіональне управління Державного Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву приступає до створення житлового будинку №3 у комплексі житлових будинків по вул. Багратіона в Будьонівському районі міста Донецька.

Будівництво комплексу здійснюватиметься на території, що виділена Донецькою міською радою, за соціально-орієнтованою міською програмою розвитку молодіжного житлового кредитування в Донецьку на 2002 – 2012 рр.

Замовником по даному об’єкту виступає Донецьке регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному будівництву», генеральний підрядник – ТОВ «БІГ БУД», проектна документація на будівництво розроблена - ПП«СТЄН».

Технічні показники об’єкта будівництва:

Загальна площа будівлі – 5020,86кв.м
Кількість квартир – 72шт
Загальна площа – 3996,83кв.м
Житлова площа -2401,25кв.м
Кількість поверхів – 9
Кількість секцій - 1

До довідки:

Комплекс припускає розміщення чотирьох 9-ти поверхових житлових будинки.

У проектованих будинках №1, 2, 3, 4 розташовано по 72 квартири (всього 252 квартир), зокрема в кожному будинку:

1-кімнатних - 46 шт.
2-кімнатних - 17 шт.
3-кімнатних - 9 шт.

У складі проекту передбачаються: внутрішньоквартальні зелені насадження, майданчики для відпочинку дорослого населення, дитячі ігрові майданчики, автостоянки, майданчики для господарських потреб, спортивні майданчики.
Передбачений пристрій гостьових автостоянок.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку