Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

У Ворошиловському районі Донецька введено в експлуатацію багатоповерховий житловий будинок

Багатоповерховий житловий будинок

У грудні 2007 р. у Ворошиловському районі Донецька було розпочато будівництво нового житлового комплексу «Панорамний». Житловий комплекс формується з двох односекційних будівель з вбудовано-прибудованими адміністративними торгівельними приміщеннями, підземними та гостьовими автостоянками, розташованих між пр. Маяковського та пр. 25-річчя РСЧА. Ділянка знаходиться в 300 м від упорядкованої зони відпочинку Кальміуського водосховища.

На сьогодні введено в експлуатацію 24- поверховий житловий будинок №1 по пр. 25-річча РСЧА в м-ні 18 у Ворошиловському районі м. Донецька. Багатоповерховий житловий будинок №2 комплексу «Панорамний» введено в експлуатацію у грудні 2010р.

При будівництві ЖК «Панорамний» застосовані сучасні матеріали і технології, що дозволяють значно заощадити на експлуатаційних витратах і збільшити терміни експлуатації. Будинки збудовані із застосуванням монолітно-каркасної технології з цегляним наповненням зовнішніх стін. У житловому комплексі передбачено: зручний двоповерховий паркінг і гостьові автостоянки; спорудження спортивного та дитячого ігрового майданчика, встановлення автономної котельні, установка швидкісних пасажирських ліфтів, огорожа прибудинкової території.

Загальна площа введеного в експлуатацію житлового будинку – 22960,03кв.м; загальна площа квартир – 15583,7кв.м, житлова площа – 8103,6кв.м; кількість квартир - 172

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку