Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

В Міжнародному аеропорту Донецьк прийняли до експлуатації найвищу в Україні АДВ

Аеропорт Донецьк

У Донецькому аеропорту завершили будівництво нової аеродромно-диспетчерської вежі. Висота АДВ- 51 метр, що робить об'єкт найвищим серед аналогічних в Україні.

У комплекс АДВ входять сама вежа, а також два блоки - адміністративний і диспетчерський. У «кошику» вежі знаходиться пункт управління польотами, звідки відкривається прекрасний огляд на нову злітно-посадкову смугу аеропорту.

Будівництво вежі здійснювалось без затримок, відповідно до затвердженої проектної документації. Щодня на об'єкті працювало від 60 до 100 чоловік у дві зміни.

На сьогоднішній день в МА Донецьк завершені всі роботи з будівництва АДВ та зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації.

Довідка: Проектом реконструкції КП «Міжнародний аеропорт« Донецьк» передбачено будівництво злітно-посадочної смуги, перонів, аеродромно-диспетчерської вежі, а також зведення нового терміналу та реконструкцію старого. У комплекс нового терміналу також входить естакада, багаторівневий паркінг і автостанція. Пропускна спроможність нового терміналу - до 3000 осіб за годину. Загальна площа - 58 тисяч квадратних метрів.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку