Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Про ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури

Згідно з ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 №1396 «Про ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури» затверджено Порядок ліцензування господарської діяльності пов’язаної із створенням об’єктів архітектури, термін дії якого встановлено до 01.01.2012.

У зв’язку з вищевказаним з 01.01.2012 Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області припинено виконання функцій щодо ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку