Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Участь керівників Інспекції у нараді Донецької облдержадміністрації

Сьогодні начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області Курчин О. Г. та перший заступник начальника Інспекції Мельник С. Т. взяли учать у нараді, що була проведена заступником голови Донецької облдержадміністрації Валерієм Лукашенко.

Основна тема наради: порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель споруд, прибудов до них, громадських будинків I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

У нараді взяли участь начальники Бюро технічної інвентаризації найбільших міст Донецької області.

На нараді були розглянуті питання щодо скорочення термінів при виготовленні технічної документації в БТІ та розгляді документів в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області.

Окремо розглянуто питання про вартість послуг що надаються підприємствами БТІ у Донецькій області.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку