Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Щодо проведення планової перевірки об’єктів ЄВРО-2012

Планова перевірка об'єктів ЄВРО-2012

З метою належної організації здійснення державного контролю і нагляду за будівництвом та прийняттям в експлуатацію об’єктів ЄВРО-2012, відповідно до затвердженого графіку, Інспекцією здійснюється перевірка об’єктів, включених до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу (далі – Програма), що затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010р. №357 (зі змінами).

Всього по Донецькій області, відповідно до графіку, планується провести перевірки на 102 об’єктах включених до Програми.

На сьогоднішній день проведено перевірку 54 об’єктів.

В результаті обстеження вищезазначених об’єктів Інспекцією виявлені випадки виконання будівельних робіт з порушенням містобудівного законодавства, а саме недотримання вимог ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення» та відхилення від проектної документації та інші. У зв’язку з чим вжиті відповідні заходи реагування відповідно до чинного законодавства.

Згідно графіка перевірки триватимуть по 3 декаду березня 2012р. із залученням представників інших державних установ контролю.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку