Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією видано дозвіл на будівництво комплексу повітряподавального стволу на шахті імені В. М. Бажанова

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області Державному підприємству «Макіїввугілля» видано дозвіл на виконання будівельних робіт з будівництва комплексу повітряподавального ствола №7 ВП «Шахта імені В. М. Бажанова».

Будівництво комплексу повітряподавального стволу (ППС) №7 залучено до програми «Українське вугілля», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2001 р. №1205.

Проект комплексу ППС №7 шахти ім.В. М. Бажанова виконано ПАТ «Дондіпрошахт», будівництво буде здійснено ДВАТ «Макіїввугілля».

Будівництво комплексу ППС №7 надасть змогу покращити схему провітрювання шахти, схему руху транспорту шахти, температурні умови в очисних та підготовчих забоях.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку