Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Донецьким окружним адміністративним судом підтверджено правомірність дій Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області

На підставі вимоги прокуратури Донецької області Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області в серпні 2011 року було проведено позапланову перевірку будівництва ПАТ «Український бекон» складу безтарного зберігання борошна, холодильної станції та цеху напівфабрикатів.

За результатами перевірки було встановлено відхилення від проектної документації при будівництві, що є порушенням ст. 9, 27 ЗУ «Про архітектурну діяльність».

Водночас, за результатами проведеної перевірки було встановлено факт експлуатації вищезазначених об’єктів без прийняття їх в експлуатацію в установленому законом порядку, тобто в порушення ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області було винесено ряд постанов про накладання штрафних санкцій згідно Закону України «Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування» на загальну суму 4558680грн.

Не погодившись з прийнятим рішенням щодо винесених штрафних санкцій ПАТ «Український бекон» звернувся до Донецького окружного адміністративного суду про скасування постанов про накладання штрафу за правопорушення у сфері містобудування.

30.01.2012 Донецьким окружним адміністративним судом за результатами розгляду справи було винесено рішення, яким відмовлено позивачу в задоволенні позовних вимог, тобто дії Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області були визначені правомірними.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку