Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

У Донецьку незабаром з’явиться новий перинатальний центр

Незабаром на базі Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства почне функціонувати перинатальне відділення, створене під егідою національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства і дитинства", ініційованого главою держави Віктором Януковичем.

Вперше такий лікувальний заклад для надання високоспеціалізованої допомоги матері і дитині було відкрито в останній день січня на базі Кіровоградської обласної лікарні.

На сьогоднішній день Інспекцією державного архітектурно – будівельного контролю у Донецькій області Головному управлінню капітального будівництва облдержадміністрації надано дозвіл на виконання будівельних робіт з реконструкції приміщень Донецького регіонального центру охорони материнства та дитинства під перинатальний центр по пр. Панфілова, 3 в місті Донецьк

Проектом реконструкції приміщень Донецького центру передбачено створення перинатального центру для надання медичної допомоги жінкам, новонародженим. Нові операційні блоки призначені для надання оперативної допомоги хворим.

Проектна документація на реконструкцію розроблена ДП «Донецький державний проектний інститут «Донецькпроект»

Будівництво буде здійснено МПП «Донспецтехбуд».

До 2014 року в усіх 25 обласних центрах України, а також у Севастополі буде створено аналогічні установи.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку