Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекція зобов’язує забудовників усунути правопорушення у сфері будівництва у судовому порядку.

Усунення правопорушень забудовниками

20 червня 2011 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області було проведено позапланову перевірку законності виконання будівельних робіт з будівництва прибудови розташованої по пр. Леніна, 91 м. Єнакієве.

За результатами позапланової перевірки було встановлено, що прибудова на сходах збудована без документів, що надають право на виконання будівельних робіт, чим порушується ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Крім того, ході перевірки було встановлено, що фундамент під прибудовою відсутній, функцію фундаменту виконуюсь сходи «Готелю Мир», відсутній цокольний пояс, стіни виконані з шлакоблоку, по стінах виявлені тріщини.

Крім того, на замовлення Інспекції приватним підприємством «ЕТЦ «Канон» було проведено технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж прибудови на сходах «Готель Мир», за результатами якого встановлена невідповідність об’єкту вимогам надійності і безпечної експлуатації будівель і споруд. За результатами проведеного технічного обстеження технічний стан прибудови до «Готелю Мир» оцінено як непридатний до нормальної експлуатації і є аварійним та слід виконати роботи щодо демонтажу будівлі.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області було винесено ряд постанов про накладання штрафних санкцій згідно Закону України «Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування»

02 лютого 2012 року Постановою Донецького окружного адміністративного суду задоволено позов Інспекції держаного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області до Повного Товариства фірми «Гарон» про зобов’язання вчинити певні дії.

Зазначеним рішенням зобов’язано Повне Товариство фірми «Гарон» за участю Фількової Т. М. і компанії знести збудовану прибудову розташовану по пр. Леніна, 91 м. Єнакієве на сходах «Готель Мир» за рахунок власних коштів.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку