Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекція зобов’язує забудовників усунути правопорушення у сфері будівництва у судовому порядку.

Юридичним відділом Інспекції продовжується проведення позовно-претензійної роботи щодо об’єктів будівництва, експлуатація яких проводиться самовільно в порушення ст.39 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності».

Зокрема, Донецьким окружним адміністративним судом за результатами розгляду справи за позовом Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області винесено рішення про зобов’язання Закритого акціонерного товариства «Софт Сервіс Холдінг» виконати вимоги припису Інспекції від 28.12.2011 №49 шляхом припинення експлуатації закінченого будівництвом об’єкта «ТРК «Декор Донбас», розташованого по вул. Генерала Антонова, 4 в м. Донецьк та рішення про зобов’язання Олейникової Т. М. виконати припис Інспекції від 27.09.2011 №246 шляхом припинення експлуатації закінченого будівництвом нежилого приміщення фітнес-клуба по вул. Приморська, 1 в м. Маріуполі до прийняття їх в експлуатацію у встановленому законом порядку.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку