Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

В Київському районі м. Донецька буде реконструйована загальноосвітня школа І-Ш ступеня №61

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області Головному управлінню капітального будівництва облдержадміністрації надано дозвіл на виконання робіт з реконструкції Донецької загальноосвітньої школи І-Ш ступеня №61.

Ділянка будівництва розташована по вул. Звягільського в Київському районі м. Донецька.

Проектом передбачена реконструкція будівель 1939 та 1993 років побудови, а саме будівля навчальної школи на 300 учнів, школи мистецтв, основний корпус на 643 учня, в яких планується проведення робіт з заміни дерев’яних конструкцій, оздоблення та утеплення стін, демонтаж з заміною покрівлі.

Складовою частиною проекту є будівництво нового критого спортивного залу загальною площею 2630 кв.м

Будівництво здійснюється товариством з обмеженою відповідальністю «Донсервісбуд», яке виконує всі обсяги загальнобудівельних робіт.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку