Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекцією ДАБК припинена самовільна реконструкція квартири

Самовільна реконструкція квартири

Під час проведення позапланової перевірки 12.06.2012р. об’єкту будівництва, розташованого по пр. Гурова, буд. 11 у м. Донецьку, Інспекцією ДАБК у Донецькій області встановлено факт виконання будівельних робіт з реконструкції квартири № 28, а саме: розширення віконного пройому з метою улаштування балкону. Квартира розташована на другому поверсі чотирьохповерхового цеглового житлового будинку. Роботи з демонтажу несучої стіни виконувались над підвідним газопроводом до житлового будинку.

За результатами перевірки встановлено порушення ст. 34 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме проведення будівельних робіт не ліцензованою підрядною організацією без зареєстрованої дозвільної та проектної документації.

З метою усунення порушень у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил забудовнику надано припис від 12.06.2012р. № 89 з вимогою зупинити будівельні роботи та привести об’єкт відповідно до первинного стану.

На теперішній час Інспекцією ДАБК у Донецькій області розглядається питання щодо притягнення забудовника до відповідальності згідно законодавства.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку