Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Прийом громадян з особистих питань

Сьогодні 18.06.2012 в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області проведено особистий прийом громадян.

Прийом громадян відбувся під головуванням начальника Інспекції Курчина О. Г., за участю першого заступника начальника Інспекції Мельник С. Т., заступника начальника Матюшиній Г. Ю. та начальника юридичного відділу Колота Р. В.

Всього було прийнято 7 осіб з м. Донецька, м. Макіївка та м. Авдіївка.

Основні питання, з якими звернулися громадяни, були пов’язані з порядком введення в експлуатацію збудованих об’єктів (у тому числі самовільно побудованих), урегулювання в рамках діючого містобудівного законодавства фактів самовільного будівництва, роз’яснення щодо оформлення необхідного пакету документів для початку виконання будівельних робіт з реконструкції квартир та інші.

На всі питання були дані обґрунтовані та вичерпні відповіді в межах повноважень інспекції Держархбудконтролю у Донецькій області.

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку