Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекція ДАБК у Донецькій області зупинила виконання робіт з будівництва торгово-адміністративного комплексу вулиці Петровського м.Донецька

25.03.2013 представниками Інспекції на підставі звернення Народного депутата України Левченко Миколи Олександровича, до якого звернулись виборці – представники ініціативної групи мешканців багатоквартирних будинків по вулиці Петровського, 126, 126-д, 130, мікрорайону Текстильник та звернень громадян, що надійшли до Донецького обласного контактного центру, стосовно незаконної вирубки майже 80 дерев було проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.

На час перевірки було встановлено, що на об’єкті тривають роботи з вирубки дерев та зелених насаджень. Замовником будівництва - ТОВ «Альфа Строй Индастри» не було виконано огородження будівельного майданчика, що є порушенням п. 2.2.3 ДБН А.3.1-5:2009 «Організація будівельного виробництва» та відсутній інформаційний стенд щодо будуємого об’єкту, що є порушенням ч.6 ст. 34 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності».

Замовник має право виконувати будівельні роботи, зокрема, після реєстрації відповідною інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю декларації про початок виконання будівельних робіт – щодо об’єктів будівництва, що належать до I – III категорії складності.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 ТОВ «Альфа Строй Индастри» 03.01.2013 була подана декларація про початок виконання будівельних робіт.

10.01.2013 дані, зазначені в декларації про початок виконання будівельних робіт «Торгово-адміністративний комплекс по вулиці Петровського (перехрестя з провулком Стасової) у Кіровському районі м. Донецька. Нове будівництво» внесені до єдиного реєстру отриманих повідомлень про початок виконання підготовчих і будівельних робіт, зареєстрованих дозволів на виконання будівельних робіт, зареєстрованих декларацій про готовність об’єкта до експлуатації та виданих сертифікатів, відмов у реєстрації таких декларацій та у видачі таких дозволів і сертифікатів за № ДЦ 083130100137.

Начальником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області – Курчиним Олегом Геннадійовичем, після ознайомлення з результатами перевірки, було надано доручення терміново зупинити виконання будівельних робіт на об’єкті по вул. Петровського (перехрестя з провулком Стасової) у Кіровському районі м. Донецька та притягнути забудовника до відповідальності за порушення норм ДБН А.3.1-5:2009 «Організація будівельного виробництва».

З метою усунення порушень замовнику будівництва - ТОВ «Альфа Строй Индастри» було надано припис № 70 від 25.03.2013 з вимогою зупинити виконання будівельних робіт до усунення порушень у сфері містобудівної діяльності.

Також відносно замовника будівництва було складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності. передбачений п. 8 ч. 2 ст. 2 ЗУ «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності».

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку