Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Завершена реконструкція музею Донецької залізниці

Музей Донецької залізниці

ДП «Донецька залізниця» отримано сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого реконструкцією музею Донецької залізниці проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації.

Роботи по реконструкції музею проведені ТОВ «Євроінвестстрой».

Зараз музей Донецької залізниці знаходиться по вул. Артемівська, 47 у приміщенні колишнього вагонного депо станції Донецьк.

Довідка

Експонати музею документально ілюструють 130-річну історію розвитку магістралі Донбасу. Експозиція музею розташована у двох відреставрованих вагонах, які добре видно з перону вокзалу станції Донецьк. У музеї представлені зразки стародавніх фотографій і документів, знаків розрізнення залізничників і нагородних значків, залізничного форменого одягу, інструменту, обладнання та приладів, що застосовуються на залізницях. Фонди музею налічують більше 10 000 експонатів, серед них півсотні паровозів і вагонів, електровозів, колійна техніка.