Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Визначені переможці конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році

На виконання наказу Мінрегіону України від 27.03.2013 №109 «Про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2012 році» у порядку, визначеному Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30.03.2004 №52, Інспекцією проведено конкурс на кращі будинки та споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2012 році в Україні за наступними номінаціями:

1. Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення;
2. Житлове будівництво;
3. Адміністравно-офісне та готельне будівництво;
4. Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів;
5. Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери;
6. Культові споруди;
7. Об’єкти сільського будівництва;
8. Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури;
9. Об’єкти дозвілля та відпочинку.

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області направлено до Державної архітектурно-будівельної інспекції України вісім об’єктів для участі у конкурсі на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2012 році.

За результатами конкурсу по Донецькій області визначені наступні переможці:

Багатоповерховий будинок

1 місце в номінації «Житлове будівництво» - Два зблокованих 18-ти поверхових житлових будинка з технічним поверхом, зі вбудовано-прибудованими приміщеннями у цокольному поверсі та паркінгом у двох рівнях по пр. Визволення Донбасу (перетин з вул.Челюскінців) у Київському р-ні м. Донецька.

Замовник - ТОВ "Соціальна перспектива"
Найменування підрядної організації - ТОВ "Будівельна компанія "Віра"
Найменування проектної організації - ТОВ "Среда"

Готель та ресторан

1 місце в номінації «Адміністративно-офісне та готельне будівництво» - Готель та ресторан; м. Донецьк, вул. Антарктидна.

Замовник - ТОВ "Інтербіс"
Найменування підрядної організації - ВАТ "Стромацемент"
Найменування проектної організації - ПП "Творча майстерня "Капітель"

Аквапарк

1 місце в номінації «Об’єкти дозвілля та відпочинку» - Будівництво комплексу критого аквапарку; м. Донецьк, Ворошиловський р-н, вул.Стадіонна, 1 "я".

Замовник - ТОВ "АКВАДОНІНВЕСТ"
Найменування підрядної організації - ТОВ "АКВАДОНІНВЕСТ"
Найменування проектної організації - ТОВ "Проектно - будівельна компанія "АРХБУДПРОЕКТ"

ЖК Європейський Донбас Арена Театр Донбас Арена влітку