Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Інспекція ДАБК у Донецькій області зупинила виконання робіт з будівництва нового торгового центру по пр. Панфілова в м. Донецьк

Проект будівництва нового ТЦ

29.07.2013 представниками Інспекції було проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил при здійснені будівництва будівлі торгового центру по проспекту Панфілова на північ від житлового будинку №20.

Замовник має право виконувати будівельні роботи, зокрема, після реєстрації відповідною інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю декларації про початок виконання будівельних робіт – щодо об’єктів будівництва, що належать до I – III категорії складності.

Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 ТОВ «Сарепта Альфа» була подана декларація про початок виконання будівельних робіт.

11.03.2013 дані, зазначені в декларації про початок виконання будівельних робіт внесені до єдиного реєстру отриманих повідомлень про початок виконання підготовчих і будівельних робіт, зареєстрованих дозволів на виконання будівельних робіт, зареєстрованих декларацій про готовність об’єкта до експлуатації та виданих сертифікатів, відмов у реєстрації таких декларацій та у видачі таких дозволів і сертифікатів за № ДЦ 08312184879.

За результатами перевірки об’єкту будівництва 29.07.2013 представниками Інспекції ДАБК у Донецькій області встановлено порушення ст. 9 Закону України «Про архітектурну діяльність».

Згідно з розробленим проектом «Будівля торгівельного центру по пр. Панфілова у Ворошиловському районі м. Донецька» існуючий дитячий майданчик та під’їзна дорога не повинні входити в територію забудови земельної ділянки, тобто повинні бути збережені.

Також, згідно з розрахунком обмежень та гранично-допустимих параметрів забудови земельної ділянки інженерні мережі, які потрапляють в зону будівництва зазначеного об’єкту підлягають виносу, відповідно з технічними умовами власників та експлуатуючих організацій даних інженерних мереж.

За результатами перевірки, з метою усунення порушень замовнику будівництва - ТОВ «Сарепта Альфа» 29.07.2013 було надано припис з вимогою зупинити виконання будівельних робіт до усунення порушень у сфері містобудівної діяльності.

02.08.2013 представниками Інспекції було проведено перевірку виконання вимог припису та встановлено, що припис виконується, будівельні роботи припинено, паркан демонтовано, земельна ділянка приведена до первинного стану.