Iнспекцiя державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi
Доводимо до уваги забудовників, що Центр адміністративних послуг «Відкрита влада», за адресою б.Пушкіна, 32, приймає дозвільні документи від забудовників з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 без перерви. У Центрі адміністративних послуг «Відкрита влада» Інспекція надає консультаційні послуги кожний вівторок та п’ятницю з 9.00 до 12.00

Об’єкти будівництва по Донецькій області найкращі серед об’єктів прийнятих в експлуатацію у 2012 році в Україні

Під час урочистих заходів з нагоди Дня будівельника Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул оголосив переможців конкурсу на кращі будинки та споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2012. Окремо була відзначена Донецька область, об’єкти будівництва якої оцінили експерти з усієї країни. З 9 номінацій конкурсу, який проводила Держархбудінспекція України Донецьк отримав три перших місця по трьом номінаціям.

09 серпня у м.Дніпропетровську пройшли урочисті заходи, де були оголошені переможці конкурсу на кращі будинки та споруди. Заходи пройшли за участю Віце-прем’єр-міністра Олександра Віркула, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України Геннадія Темника, представників Інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю та інших.

Під час урочистих заходів з нагоди Дня будівельника привітали з професійним святом всіх переможців конкурсу, в якому взяли участь будівельники зі всієї України та працівників галузі.

У конкурсі взяли участь 65 конкурсантів (закінчених будівельних об’єктів) з 25 регіонів України, які змагалися в 9 номінаціях. Найбільшу кількість об’єктів на конкурс надали Донецька область – 8 об’єктів та Вінницька область – 6 об’єктів.

Серед переможців конкурсу об’єкти - два зблокованих 18-типоверхових житлових будинки в м.Донецьк, приміщення Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького , реконструкція цеху регенерації сірковуглецю з добудовою під підприємство обробки металоконструкцій в м. Черкаси, забудова житлового району «Поділля», дитячий садок на 280 місць у м. Вінниці та інші.

Довідково

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області направлено до Державної архітектурно-будівельної інспекції України вісім об’єктів для участі у конкурсі на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2012 році.

За результатами конкурсу по Донецькій області визначені наступні переможці:

У номінації «Житлове будівництво» 1-е місце присуджено - Два зблокованих 18-ти поверхових житлових будинка з технічним поверхом, зі вбудовано-прибудованими приміщеннями у цокольному поверсі та паркінгом у двох рівнях по пр. Визволення Донбасу (перетин з вул.Челюскінців) у Київському р-ні м. Донецька.

Картинка

У номінації «Адміністративно-офісне та готельне будівництво» 1-е місце присуджено - Готель та ресторан; м. Донецьк, вул. Антарктидна.

Картинка

У номінації «Об’єкти дозвілля та відпочинку» 1-е місце присуджено - Будівництво комплексу критого аквапарку; м. Донецьк, Ворошиловський р-н, вул.Стадіонна, 1 "я".

Картинка